Targi Cashback Fair

Targi Cashback Fair – co to takiego?

Od kilku tygodni jesteśmy zalewani pozytywnymi informacjami dotyczącymi targów, które odbyły się w Koszalinie 26-go września w Hotelu Verde. Niby nie ma w tym nic dziwnego, tym bardziej, że Lyoness był organizatorem wielu różnych eventów. Jednak tym razem konwencja targów, jak i ich organizacja to wynik wspólnych działań zarówno partnerów handlowych Lyoness jak i Lyconet Marketerów z tamtego regionu. Nie zabrakło jednak na nich przedstawicieli firmy Lyoness, co nadało imprezie bardziej oficjalnego charakteru.

I bardzo dobrze, że w końcu sprawy w swoje ręce wzięli koszalińscy przedsiębiorcy, co pozwoliło na stworzenie nowej koncepcji spotkań poświęconych rozwojowi miejscowego biznesu z Lyoness w tle. Świeże podejście do tematu przez organizatorów, miła atmosfera, profesjonalizm, a także biznesowy wydźwięk imprezy sprawiły, że ten event znacznie wyróżniał się od dotychczasowych realizowanych przez Lyoness. Była to nowa jakość! Kluczowymi uczestnikami targów stali się przedsiębiorcy, którzy mieli okazję zaprezentować swoje firmy oraz historie związane ze swoją działalnością oraz z Lyoness. Nie zabrakło także Lyconet Marketerów aktywnie uczestniczących w budowaniu struktur konsumenckich i akwizycji wśród potencjalnych partnerów handlowych Lyoness. Wszystkie prezentacje miały charakter kilkunastominutowych paneli.

W targach udział wzięli także przedsiębiorcy niezrzeszeni programem stałego klienta Lyoness, którzy także mieli okazję do prezentacji swoich produktów i usług, nawiązania nowych kontaktów biznesowych w lokalnej spółeczności przedsiębiorców, czy zwyczajnie zasięgnięcia praktycznych informacji z zakresu możliwości wykorzystania programu lojalnościowego Lyoness w swoich firmach. Event cechowała naturalność, obiektywizm, a przede wszystkim pozytywna energia, co sprzyjało swobodzie nawiązywania nowych relacji i wymianie doświadczeń.

Organizatorzy

Targi zostały zainicjowane przez Macieja Staśkiewicza – właściciela firmy Świat Lodów, Partnera Handlowego oraz Lyconet Marketera, który jest znaną i barwną postacią na koszalińskim rynku. To właśnie dzięki jego charyzmie i zapałowi pierwsze targi Cashback Fair w Koszalinie okazały się niekwestionowanym sukcesem, a organizacja kolejnych w innych miastach Polski jest już w realizacji. W organizacji targów Pan Maciej konsekwentnie wspierany był przez StartGoUp Team oraz znajomych Lyconet Marketerów.

Druga edycja targów Cashback Fair już niebawem!

Cashback Fair - Bydgoszcz

Na kolejną edycję targów nie trzeba długo czekać. Już 7 listopada odbędą się w Bydgoszczy w Hotelu Brzoza, a wszystko wskazuje na to, że Cashback Fair będą odbywały się systematycznie w różnych regionach kraju, także w Poznaniu.

Bilety do nabycia tutaj, a szczegółowy plan targów wraz z informacjami na temat prezenterów, którzy się tam pojawią, znajdziecie w wiadomości e-mail przesłanej do partnerów handlowych Lyoness, której zrzut zamieszczamy obok. Bieżące informacje znajdziecie także na profilu Facebook organizacji StartGoUp lub kontaktując się bezpośrednio z Panem Maciejem.

Gorąco zachęcamy do udziału w targach. Do zobaczenia 7 listopada w Bydgoszczy!

Ekipa Lyoness24.pl

3 komentarzy dotyczących: “Targi Cashback Fair

 • 23 października 2015 o 21:57
  Permalink
   IP: 164.127.162.167

  Witam serdecznie – DZIĘKUJĘ!

  Praca w gronie tak otwartych ludzi to czysta przyjemność – Team StartGoUp. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji wspomnianego wydarzenia, a szczególnie przedsiębiorcom koszalińskim i nie tylko, którzy byli bardzo mocno zaangażowani i otwarci na współpracę.

  Najbliższe targi w Bydgoszczy i Poznaniu to oczywiście kolejna odsłona CASHBACK FAIR TOUR, rozpoczynająca turne po całej Polsce. Celem przyszłych wydarzeń jest zwiększenie obrotów małych i średnich przedsiębiorstw, zrzeszonych programem lojalnościowym Lyoness, na arenie lokalnej ale także ogólnokrajowej. To wszystko zmierza do międzynarodowego wydarzenia ale o tym usłyszycie już wkrótce. ZAPRASZAMY!!!

  Serdecznie Pozdrawiam, Maciej Staśkiewicz.

  Odpowiedz
  • 28 października 2015 o 09:24
   Permalink
    IP: 212.59.224.2

   Byłem tam i faktycznie mogę tylko polecić. Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie. Możliwość porozmawiania z osobami, które swój wlasny biznes prowadzą bardzo poważnie i konsekwentnie. Piękna sprawa. Pozdrowienia dla ciebie Maćku!

   Odpowiedz
 • 13 stycznia 2016 o 09:00
  Permalink
   IP: 176.221.124.68

  Gorąco polecam. Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie. Super. Pozdrowienia dla Ciebie Maćku!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *