Rejestracja w Lyoness

Uczestnikiem Programu możesz zostać na 2 podstawowe sposoby:

WARIANT 1 – rejestracja bez osoby rekomendującej (rejestracja samodzielna)

Jeśli o Lyoness dowiedziałeś się z internetu i nie znasz nikogo w realu, kogo mógłbyś poprosić o zarejestrowanie Cię, możesz to także zrobić sam poprzez stronę internetową Lyoness, wypełniając dostępny na niej formularz.

registration_1

Oczywiście nic Cię to nie kosztuje poza poświęconym czasem :) Generalnie nie jest to żaden gorszy wariant. Wybierając rejestrację bez osoby rekomendującej w sumie nic nie zyskujesz, ani nie tracisz. W praktyce ewentualny bonus przyjacielski za twoje zakupy nie wpada do kieszeni twojego znajomego, który mógłby Cie zarejestrować, a więc zostaje w Lyoness. Ponadto nie mając osoby rekomendującej w przypadku problemów lub pytań pozostaje kontakt z biurem Lyoness lub z nami :). Decydując się na ten wariant nie otrzymasz plastikowej karty Cashback – będziesz się musiał zadowolić jej elektroniczną wersją lub wydrukować ją w wersji papierowej.

Jeśli koniecznie chcesz posiadać własną kartę Cashback, będziesz mógł ją odebrać u jednego z partnerów Lyoness, którzy oferują taką możliwość. Będzie wtedy widniało na niej logo partnera, od którego ją otrzymasz.

WARIANT 2 – rejestracja poprzez osobę rekomendującą (rejestracja przez znajomego)

Osobą rekomendującą może być zarówno inny uczestnik programu Lyoness (osoba fizyczna lub firma) jak i partner handlowy Lyoness (ale nie każdy – tylko partnerzy SME [MiŚP]).

Możesz udać się do najbliższego partnera Lyoness, który Cię zarejestruje i jednocześnie wręczy kartę Cashback.

Rejestracja u partnera przez MTERM

Rejestracja może nastąpić również przez innego uczestnika na podstawie papierowego formularza rejestracyjnego, o ile go posiada. W przeciwnym wypadku pozostaje rejestracja poprzez stronę internetową Lyoness.

Niezależnie od tego, kto Cię zarejestruje, nic za to nie zapłacisz. Ale Twój rekomendujący (sponsor) już tak, jeśli nie zrobi tego poprzez elektroniczny formularz rejestracyjny na stronie Lyoness.

Opłata to 4.50 zł – jeśli rekomendujący robi to poprzez formularz papierowy (tzw. flyer).

Rejestracja nowego uczestnika wiąże się zatem czasami z opłatą ponoszoną przez osobę, która go rejestruje. W konsekwencji rejestrując słupa (osobę, która nie dokonuje zakupów przez Lyoness) tak naprawdę można na tym stracić, a nie zyskać.

Wskazówka:

Przyjmując bonus przyjacielski na poziomie 0.5% oraz koszt rejestracji w wysokości 4.5 zł, opłata rejestracyjna ponoszona przez rekomendującego zwróci mu się, jeśli nowy uczestnik dokona zakupów na kwotę co najmniej 900 zł (900zł x 0.5% = 4,5 zł)! 

Nie ma zatem kompletnie żadnego sensu rejestracja kogokolwiek na siłę, jeśli nie jest zainteresowany Lyoness.

2 komentarzy dotyczących: “Rejestracja w Lyoness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *